Akıllı Reklamcılık – E-Ticaret

21.09.2021
1.484
Akıllı Reklamcılık – E-Ticaret

Akıllı Reklamcılık – E-Ticaret

Neden Premium Zeki bir reklam kullanıcısı olmanız gerekiyor?

Zaten Zeki e-ticaret çetesinin bir parçasısınız. Ve her zaman daha fazlasını isteriz! Akıllı e-ticaret temel planı, kampanyalarınızı oluşturmak ve otomatik olarak optimize etmek için harikadır. Reklamlarınızı zaten kolayca yayınladınız ve size hızlı trafik getirmeye başladınız. Ancak daha kişiselleştirilmiş bir reklam stratejisi istiyorsanız, Clever e-ticaret Premium’u kesinlikle denemelisiniz.

Premium Planlarımızla, Adwords kampanyalarınızdan en iyi şekilde yararlanacaksınız. Tüm görüş ve önerilerinizi dikkatle dinledik! Ve topladığımız tüm geri bildirimlerle aşağıdaki planları sizin için tasarladık.

Akıllı reklamcılık Premium Özellikler

Manuel Kampanya Optimizasyonu

Kampanyalarınızı zaten Temel Planımızda otomatik olarak optimize ediyoruz. Ancak Premium müşterilerimiz için bir adım ileri gitmek istiyoruz. Bir Adwords uzmanı, kampanyalarınızı manuel olarak optimize edecektir.

Reklam uzantıları, ARYPL’ler (Arama Ağı Reklamları için Yeniden Pazarlama Listeleri) oluşturacak ve ayrıca hedef kitleleri daha ayrıntılı olarak belirleyecektir. Teklifleri algoritmalarla ayarlayan Zeki e-ticaret Uygulamasına ek olarak, ekibimiz, alabileceğiniz en iyi sonuçları sağlamak için tekliflerinizi ve genel performansınızı manuel olarak izler.

Zeki Reklamcılığın Ana Odakları – Kampanyalar ve afişler yeniden düzenlendi. 

Ürünlerinizi, reklamlarınızı veya kampanyalarınızı güncellemek veya değiştirmek istediğinizde kişisel hesap yöneticinizle iletişime geçin. Gerektiği kadar değişiklik yapacağız. Sormaktan çekinmeyin, size yardım etmek için buradayız! Burada aşağıdaki iki önemli noktayı vurgulamak istiyoruz:

  • Banner Özelleştirme. Temel Planımızda sizler için oluşturduğumuz bannerları kendiniz oluşturmadığınız sürece değiştiremezsiniz. Artık bannerlarımızı marka imajınıza ve tarzınıza kolayca uyarlayabilirsiniz. Banner logo resminizi, yazı tiplerinizi ve renklerinizi doğrudan kontrol panelinizden değiştirin.
  • Sezonluk Kampanyalar.  E-ticaret için bazı tarihlerin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Uluslararası tatilleri ve etkinlikleri dikkate almak çok önemlidir. Anneler günü, kara Cuma, Cadılar Bayramı , sonbahar mevsimi , Noel, yaz…vb için indirimler ve promosyonlar sunmak  , satışlarınız üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir.

Her mevsimden yararlanmanızı istiyoruz! Böylece indirim ve promosyonlar sunmak istediğiniz sezonları ve tarihleri ​​bize her zaman söyleyebilirsiniz. Biz olacaktır reklamlarınızı kişiselleştirmek ve her sezonun en Çıkış al!

Gelişmiş Alışveriş Kampanyaları

Google Alışveriş reklamlarının çevrimiçi işinizi büyütmenize nasıl yardımcı olabileceğini size daha önce anlatmıştık . Sizin büyümeniz bizim başarımızdır. Bu nedenle, size Alışveriş Reklamlarınızdan en iyi şekilde yararlanma seçeneği sunuyoruz. Doğru teklifleri almak için satıcı ürünlerinizi gelişmiş ürün segmentasyonu ile tanıtacağız.

Dinamik Yeniden Pazarlama.

Yeniden pazarlama harikadır, insanları mağazanızdan ayrıldıktan sonra tekrar mağazanıza getirmenize yardımcı olur. Ama daha da havalı ve çok daha etkili olabilir! Nasıl? Dinamik hale getirerek! Kullanıcıları mağazanızla değil, ilgilendikleri somut ürünlerle  yeniden buluşturacağız . Dinamik yeniden pazarlamanın tüm avantajlarını kontrol etmek için burayı tıklayın .

Canlı Sohbet – her zaman iletişim halinde olalım!

Kişisel hesap yöneticiniz, suç ortağınızdır. O her zaman senin için orada. Artık doğrudan sohbet yoluyla onunla daha hızlı iletişim kurabilirsiniz.  Bazen e-posta yoluyla iletişimin zor olabileceğini biliyoruz ve verimli olmak istiyoruz! Uzmanlarımızın da uyuduğunu ve saat dilimimizin CEST olduğunu unutmayın. Çevrimiçi değilken bize yazarsanız, işe döndüklerinde sizinle iletişime geçecekler!

Uyarılar ve Raporlar.

Hesabınızda neler olup bittiğini her zaman bileceksiniz. Premium müşteri olarak, kampanyalarınızda olağandışı bir şey olduğunda her zaman uyarı alacaksınız . Ayrıca, kampanyalarınızın durumu hakkında sizi haftalık olarak bilgilendireceğiz. Hiçbir şeyi kaçırmayın!

Harika, değil mi? Ve henüz en iyi şeyden bahsetmedim. Fiyat! Tüm bu özelliklerden ayda sadece 49$’a yararlanabilirsiniz .

Ve yine de tüm bu özellikler yeterli değilse, Özel Planımızı da deneyebilirsiniz . Gmail ve Youtube reklamları, çok dilli kampanyalar, alışveriş akışı yardımı, hangout’lar aracılığıyla destek ve daha pek çok ekstra özellik ile ! 99$’dan itibaren, kendi Adwords uzmanınızı işe almış gibi özen göstererek aynı avantajlarla reklam stratejinizle ilgileneceğiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.