AliExpress’te Satış Yapmak için En İyi Rehberiniz

25.03.2022
1.111
AliExpress’te Satış Yapmak için En İyi Rehberiniz

AliExpress’te Satış Yapmak için En İyi Rehberiniz

AliExpress’te Satış Yapmak için En İyi Rehberiniz İş genişletme amacınız mı? Gerçekler, AliExpress’te satış yapmanın mükemmel bir çözüm olduğunu ortaya koyuyor. AliExpress ( Alibaba Group’un tamamına sahip olduğu bir yan kuruluş ) devasa bir pazar yeridir. 200’den fazla ülkeden ziyaretçisi olan lider bir küresel pazar yeri. Çok denemek ve AliExpress en çok satanlar ligine katılmak için daha da fazla neden var.

Müşteri tabanına bir dizi yeni ve çeşitli ürün sağlamak ve en büyük rakibi Amazon’u geride bırakmak amacıyla AliExpress, İtalya, İspanya ve komşu Türkiye gibi Avrupa ülkelerinden çevrimiçi tüccarları 2019’da AliExpress’te satış yapmaya davet etti.

Her şeyden önce, Avrupa pazarının stratejik önemini fark eden Avrupalı ​​satıcılar, Aliexpress üzerinden satış yapabilecekler. Bunu söyledikten sonra AliExpress, Avrupa e-ticaret pazarına girmek için aşağıdaki çabaları gösterdi.

Neden AliExpress’te satıyorsunuz?

Ya pazarda satış yapmaya hevesli yeni bir satıcısınız ya da bir sonraki seviye iş genişletmeyle ilgilenen deneyimli bir adamsınız. AliExpress’te satış yapmak, Çin Anakarası, Rusya, İspanya, İtalya, Türkiye ve Fransa’dan geliyorsanız aylık 200 milyon daha fazla ziyaretçinin önünde işinizi büyütmek anlamına gelir . Bu nedenle, işi AliExpress’te bir sonraki seviyeye genişletebilirsiniz. AliExpress’te satış yapmanın bir başka avantajı da sağlıklı rekabettir. AliExpress hiçbir zaman kendi ürünlerini doğrudan müşterilere satmaz.

  • Mağazanız ve AliExpress arasında otomatik sipariş senkronizasyonu,
  • Mağazadan siparişi otomatik getir ve AliExpress alıcı panelinde oluştur.
  • AliExpress’ten mağazanıza sipariş izleme güncellemeleri.
  • Sağlayıcı yudumlarken otomatik sipariş oluşturma atanır.

Her şeyden önce, yukarıdaki süreç son derece güvenli ve güvenilir olacaktır.

Yüksek Standartları Korumanın Ödülü

Tüm yıl boyunca yüksek kaliteli müşteri hizmeti sağlayabilirseniz, yıllık geri ödeme ile ödüllendirilirsiniz.

AliExpress’i Kullanmaya Başlayın – Bir AliExpress Satıcısı Olmak İçin Adım Adım Kılavuzunuz

Yukarıdaki adımlar hakkında derinlemesine gitmeden önce, AliExpress’te satış yapmak için ön koşulların farkında olmak akıllıca olacaktır. Aliexpress satıcı hesabını nasıl yapacağınız arayışınızda size yardımcı olacak mı? 

AliExpress, bireysel tüccarların yanı sıra şirketlere de izin verir. Bu nedenle, bir KDV numaranız , şirket işletme lisansınız , şirketin yasal temsilcisinin kimlik numarası ve iletişim bilgileriniz (e-posta ve telefon numarası – güncellenmiş olan ) olması koşuluyla AliExpress satıcısı olarak kaydolabilirsiniz .

  1. Kurumsal Kimlik Doğrulaması : İşletmenizi Alipay veya tüzel kişi Alipay olarak kaydedin. Alipay hesabını veya kurumsal tüzel kişi Alipay hesabını kullanarak AliExpress’te kurumsal kimlik doğrulamanızı tamamlayın.
  2. Tüccar Markası : Bir marka işletiyorsanız, marka resmi mağazasının, özel mağazanın veya franchise mağaza türünün işleyişiyle ilgili gereksinimleri seçin.
  3. Teknik Servis Yıllık Ücreti : AliExpress satıcılarının teknik servis kullanımı için yıllık bir ücret ödemeleri gerekmektedir. Tarife, farklı teknik servis türleri için farklıdır.  
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.