2022’de İnternette Satılmaya Değer Trend Ürünler

30.03.2022
963
2022’de İnternette Satılmaya Değer Trend Ürünler

2022’de İnternette Satılmaya Değer Trend Ürünler

2022’de İnternette Satılmaya Değer Trend Ürünler Bu satışları artırmak ve müşteri taleplerine ayak uydurmak için yarışan birçok çevrimiçi satıcıyı rahatsız eden bir sorudur.

Gerçek şu ki, küresel bir pandemi veya yeni bir TikTok trendi nedeniyle tüketici tercihleri ​​her zaman değişiyor. Ayrıca, bir yılı tanımlayan trend ürünler, mutlaka bir sonraki yılı tanımlamayacaktır.

2022’ye bakarken, karışıma hangi sıcak ürünleri eklemeyi düşünmelisiniz? Google Trend verilerine, pazar payı büyüklüğüne ve genel tüketici verilerine dayalı olarak trend olan 19 ürünü derinlemesine inceleyelim. Önümüzdeki yıl ne satacağınıza ve envanterinizi nasıl yöneteceğinize karar vermek için bu toplamayı kullanın .

01. Keşiş meyve özü

2022’de satılacak en sıcak trend ürünlerden biri, aynı zamanda en tatlısı da olabilir. Uzmanlar, doğal tatlandırıcılar pazarının 2022’de yaklaşık 166 milyon dolara ulaşacağını ve önümüzdeki beş yıl içinde beklenen bileşik yıllık büyüme oranının (CAGR) %7,7 olacağını tahmin ediyor. En yaygın olarak keşiş meyvesi özü olarak satılan keşiş meyvesi önde gelir. Şekerden 150 ila 200 kat daha tatlıdır, sıfır kalori içerir ve bazı araştırmalar, hastalıklarla savaşan antioksidan özelliklere sahip olabileceğini göstermektedir . Keşiş meyvesini sıvı, tanecikli veya toz halde satabilirsiniz ve “keşiş meyvesi pudra şekeri”, bir anahtar kelime oyuncusudur. Keşiş meyvesi ABD ve Kanada’da trend.

02. Matcha çayı

Bu sıcak ürün, tonlarca gelir, ilgi ve çevrimiçi satış getiriyor. Google Trendler verileri (yukarıda alınan) matcha ile ilgili aramalarda bir düşüş olduğunu gösteriyor gibi görünse de, gelir rakamları farklı bir gidişat gösteriyor. Küresel matcha çayı tozu pazarının 2021 ile 2031 arasında %9,4’lük bir CAGR’ye ulaşması bekleniyor. Ve çay endüstrisinin genel olarak 2022’de 229 milyon dolara ulaşacağı tahmin ediliyor .

03. Sakızlı takviyeler

Alışveriş yapanlar, COVID-19 salgını sırasında genel sağlıklarını artırmaya çalışırken, yardım için sakızlı takviyelere yöneliyorlar. Genel endüstri, %6,1’lik bir CAGR ile büyüyor ve 2031 yılına kadar 6,7 milyar dolarlık bir pazar büyüklüğüne ulaşabilir . 2022’de trend olan iki sakızlı takviye:

04. Değiştirilemez tokenler (NFT’ler)

Fungible token’lar (NFT’ler), 4 milyar doları aşan satışlarla 2021’de satılacak en sıcak trend ürünlerden biri haline geldi . NFT’ler müzik, sanat, koleksiyon, oyun varlıkları, fantezi sporları ve daha fazlasını içerebilir. Meraklıları birden fazla dikeyde çekiyorlar. Ve önceki yıllarda yalnızca kripto para birimi ile satın alınabiliyorken, alışveriş yapanlar artık çevrimiçi satıcılardan kredi kartlarıyla NFT satın alabilir ve bu da onları çevrimiçi mağazanıza harika bir katkı haline getirir. En sıcak NFT pazarları Çin, Singapur ve Hong Kong’da.

05. Kripto cüzdanları

İki bin yirmi bir, kripto para biriminin tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydeden Bitcoin liderliğindeki ana akıma çarptığı yıldı . Kripto cüzdanları, kripto para sahiplerine çevrimiçi anahtarlarını saklamaları ve kripto para birimlerine erişmeleri için bir yer sağlar. Bazı kripto cüzdanlar tamamen çevrimiçi ürünler iken, diğerleri USB sürücülere benzeyen fiziksel ürünlerdir.

06. Mineral güneş kremi

Uzmanlar, 2022’de küresel seyahatin pandemi öncesi seviyelerden bile daha yoğun olacağını tahmin ediyor . Bu, çok sayıda sahil gezisi ve tüketicilerin cildini güneş yanığından koruma ihtiyacı anlamına gelir. Alışveriş yapanlar daha doğal ve sürdürülebilir ürünlere yöneldikçe, özellikle sıcak havalarda mineral güneş kremine ilgi artıyor. Bu güneş kremleri, güneşin UV ışınlarını deriden yansıtmak için çinko oksit veya titanyum dioksit kullanır. Bunları toz, sprey veya losyon şeklinde satabilirsiniz. Trend olan ülkeler arasında Kanada ve ABD yer alıyor.

07. Kollajen

Yıl boyunca cilt bakımı söz konusu olduğunda, kolajen 2022’de trend olan bir ürün olarak ortaya çıkıyor ve pazarın 2028 yılına kadar yıllık %9 büyümesi bekleniyor . Kolajen, cildi daha güçlü yapan, dolayısıyla kırışıklıkları azaltan, sarkmayı ortadan kaldıran ve yaşlanan cildi dolgunlaştıran bir proteindir. Kolajen bazlı güzellik takviyeleri çoğunlukla toz veya takviye formunda satılmaktadır. Vietnam, Filipinler ve Singapur’da büyük büyüme kaydediyorlar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.